آموزش نحوه‌ی ثبت‌نام، خرید و دانلود محصولات دانشتراک

کلیک بر روی دکمه‌ی عضویت

برای خرید و دانلود محصولات دانشتراک، ابتدا باید در این وبسایت ثبت‌نام نمایید. برای این کار در مرحله‌ی اول بر روی دکمه‌ی «عضویت» در گوشه‌ی سمت چپ سایت کلیک نمایید. توجه داشته باشید که تمامی محصولات دانشتراک به صورت فایل دانلودی بوده و شما می‌توانید پس از خرید محصولات، با ورود به پنل کاربری خود، هر زمان که خواستید، محصولات خریداری شده را دانلود نمایید.

تکمیل اطلاعات فرم ثبت‌نام و کلیک بر روی دکمه‌ی عضویت

در مرحله‌ی بعد، پس از ورود به صفحه‌ی عضویت، باید اطلاعات زیر را با دقت وارد نمایید:

نام کاربری: نام کاربری به صورت دلخواه بوده و باید با استفاده از حروف لاتین نوشته شود. توجه داشته باشید که نام کاربری نباید تکراری باشد.

آدرس ایمیل: برای ثبت‌نام در سایت دانشتراک حتماً باید یک رایانامه(ایمیل) فعال داشته باشید تا در صورت فراموشی رمز عبور، بتوانید با استفاده از ایمیل خود، رمز عبور را بازیابی نمایید. درصورت نداشتن ایمیل می‌توانید با استفاده از سرویس «جیمیل» یک ایمیل جدید برای خود ایجاد نمایید.

گذرواژه: در این قسمت باید یک رمز عبور مناسب برای خود انتخاب کنید که حداقل از 8 کاراکتر تشکیل شده باشد. رمز عبور می‌تواند از حروف لاتین و اعداد انگلیسی تشکیل شود.

پس از تکمیل اطلاعات فرم بالا باید بر روی دکمه‌ی عضویت کلیک نمایید. در صورتی که اطلاعات خواسته شده را به درستی وارد کرده باشید، با موفقیت وارد پنل کاربری خود خواهید شد.

ورود به پنل کاربری

پس از کلیک بر روی دکمه‌ی عضویت وارد پنل کاربری خود شده و می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی اصلی سایت، محصول مورد نظر خود را به سبد خرید خود اضافه کرده و پس از پرداخت هزینه، با مراجعه به قسمت دانلودها از پنل کاربری، محصولات خریداری شده را دانلود نمایید.

جهت عضویت در سایت می‌توانید بر روی دکمه‌ی زیر، کلیک نمایید.

فیلم آموزش عضویت در سایت

فیلم آموزش خرید و دانلود محصولات

درخواست بازپرداخت