برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

استفاده از محصولات وب‌سایت دانشتراک منوط به پذیرش قوانینی به شرح زیر می‌باشد:

  • 1- خریداران متعهّد هستند در استفاده از محصولات این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.
  • 2- دانلود و تکثیر محصولات غیر رایگان دانشتراک برای خریداران گرامی، شامل محدودیت‌های زیر می‌باشد:
  • الف) آموزگاران: هر آموزگار حق دارد از محصولات دانشتراک فقط در کلاس‌هایی که مستقیماً در آنها مشغول به تدریس می‌باشد استفاده کند. همچنین حق استفاده برای فرزندان هر آموزگار نیز وجود دارد. قرار دادن محصولات دانشتراک در اختیار سایر همکاران به هر نحوه، چه به صورت چاپ شده و چه به صورت فایل‌های مجازی بدون پرداخت هزینه‌ی آنها در سایت، غیر قانونی بوده و از نظر شرعی و قانونی مشکل دارد.
  • ب) والدین: والدین گرامی پس از خرید محصولات دانشتراک می‌توانند از این محصولات تنها برای فرزندان خود استفاده کنند و نباید فایل‌های دانلودی را به هر نحو، در اختیار سایر افراد قرار دهند.
  • ج) دانش‌آموزان: هر دانش‌آموز می‌تواند از محصولات دانشتراک به صورت اختصاصی برای خود استفاده کند و حقّ انتشار فایل‌های دانلودی را بین معلّمان، همکلاسی‌ها و سایر افراد متفرّقه را ندارد. استفاده‌ی محصولات دانشتراک در یک خانواده (خواهران و برادران) با یک خرید مانعی ندارد.
  • 3- تغییر در محصولات و فروش آنها به هر نحو غیر مجاز می‌باشد و برابر قوانین جرایم رایانه‌ای با سوءاستفاده‌کنندگان برخورد می‌شود.
  • 4- استفاده از تصاویر محصولات (لوگو، کاور، آیکن یا تصاویر به کار رفته در توضیحات)، متن توضیحات، عناوین، پیش‌نمایش محصولات غیر از وب‌سایت دانشتراک به آدرس www.Daneshterak.ir غیر مجاز می‌باشد و برابر قوانین جرایم رایانه‌ای با سوءاستفاده‌کنندگان برخورد می‌شود.

 

با استناد به قانون جرائم رایانه‌ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه‌ای و با توجه به اینکه کلیه‌ی محصولات ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری‌های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.

جهت اطّلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه‌ای اشاره می‌کنیم:

ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی: هرکس به‌طور غیر مجاز داده‌های متعلّق به دیگری را برباید و یا از داده‌های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده‌ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یک سال محکوم خواهد شد.

ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس به‌وسیله‌ی سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی، داده‌های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفاً موجب هتک حیثیّت او شود، طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکوم خواهد شد.

استفاده یا خرید محصولات وب‌سایت دانشتراک به منزله‌ی موافقت با قوانین سایت می‌باشد.

درخواست بازپرداخت

0